LionDATA Kalite Standartları

LionDATA dünyanın her yerinde kalite, güvenilirlik ve yatırım emniyeti anlamına gelir. Görsel işitsel veri iletimi ve uzaktan kumandalı bilgisayar erişim sistemleri ağırlıklı gelişim noktalarıdır. Ürünler aşağıdakiler gibi sayısız uluslararası standart ve normlara uygundur:

Kilit Özellikler - Tüm LionDATA ürünlerini öne çıkaranlar

Yukarıda sözü edilen ölçütlere ek olarak, LionDATA'yı sektörünün önder tedarikçisi kılan bir dizi nitelik daha vardır:

CATx Teknolojisi

Video görüntülerinin daha uzun mesafelere ve çok sayıda monitöre eşzamanlı iletilmesinin gerektiği durumlarda CATx kablosu ideal iletim ortamı olduğunu kanıtlamıştır: hesaplı, sağlam ve döşenmesi kolay, her yerde bulunur ve bu nedenle gerektiğinde hemen değiştirilebilir.

Onaylanmış Kalite

... birinci sınıf işçilik, sert metal gövde ve en zorlu ortam koşullarında bile bakım gerektirmeden sürekli hizmet sunan, fansız bir yapı anlamına gelir. Bakım giderlerinden tasarruf eder, arıza yaşamazsınız.


Yeşil BT

... cihazların tasarım ve üretiminden kullanılmaya, bertaraf edilmeye ya da geri kazanılmaya kadar bütün aşamalarda tüm bileşenleriyle BT kullanımının çevreyi ve kaynakları koruduğu anlamına gelir. Günümüzde dünya BT'den kaynaklanan CO2 miktarı uluslararası havacılığın CO2 salımına eşittir.

FULL HD

Bugün tüketiciye önerilen en yüksek görüntü çözünürlüğü 1920 x 1080 piksel (16:9 formatı) olup, Full HD olarak tanımlanır. Bu niteliğe uygun cihazların söz konusu çözünürlüğü resim kalitesinden taviz vermeden göstermeli, ya da bu çözünürlük için gerekli sinyalleri işleyebilmeleri gerekmektedir.

original LionDATA — the experts in visualization