Cat-Xtender ECO — Ekonomik

LionDATA CAT-Xtender ECO KVM Extender klavye, video (Full HD) ve fare için bilgisayar sinyallerinin (USB/PS2/VGA) CATX kablosuyla 120 metreye kadar uzatılabileceği/güçlendirilebileceği bir en son teknoloji çözümüdür.

"Küçük kardeşi" CAT-Xtender BASIC ile karşılaştırıldığında, özellikle ilave girişleriyle öne çıkar: Verici ve alıcı üniteleri PS2/VGA girişlerine ek olarak USB/VGA bağlantısına da sahiptir.
Böylelikle klavye ve fare bağlantı imkanlarının esnekliği büyük ölçüde artarken, gerekli olabilecek yeni donanım masrafında da tasarruf sağlanmış olur. Verici VGA ve USB üzerinden bilgisayara bağlanır. Bilgisayarda USB bağlantısı bulunmaması durumunda, istek üzerine uygun bağlantı kablosuna (VGA, PS/2, PS/2) sahip bir model tedarik edilebilir. Dahası, LionDATA CAT-Xtender ECO 120 metreyle BASIC modelinin iki katı menzile ulaşır ve ilave olarak vericide bir iş istasyonu (yerinden erişim) için bağlantı imkanı sunar. CAT-Xtender ECO'nun altı çizilecek bir özelliği de alıcıda sadece klavye ve fare ya da klavye, fare ve ekranın kilitlenmesine imkan vermesidir. Böylelikle bu cihaz, ikinci iş istasyonunun gerektiğinde kilitlenmesi istenen bankalar, kooperatifler ve güvenliğin önemli olduğu diğer uygulamalar için biçilmiş kaftandır.
original LionDATA — the experts in visualization