Gayretiniz, lütfen!

LionDATA Digital Signage ürünleri dünyanın her yerinde 7/24 yeterliliği sayesinde, tamamen sorunsuz bir şekilde her gün, her ay, her yıl görev başında. Tekstil perakendeciliğinde, süpermarkette, alışveriş merkezinde, dükkanda, restoran ya da eczanede: Video yayın çözümlerinin arasındaki aslan, görevini her gün gayretle ve en yüksek titizlikle yerine getiriyor!

LionDATA Digital Signage çözümleri bilgi, eğlence veya reklam içeriklerini satış noktalarına azami görüntü kalitesiyle iletmek için kullanılır. Kalkış ve varış saatlerinin iletildiği nakliye sistemlerinde olsun, ya da önemli kur verilerinin hiç gecikmeden birçok ekranda eşzamanlı olarak yansıtıldığı borsa hizmetlerinde olsun. Ortalama kalış sürelerini yükselten veya değerli ürünlerin cirosunu arttıran bekleme süresi izlenimini düşürmek için olsun, LionDATA ürünleri yine ilk seçenek olacaktır.

Aşağıda LionDATA teknolojisi kullanmanın nerede, neden ve nasıl yararlı olduğunu tipik örneklerin yardımıyla görebilirsiniz:

Gerçek zamanlı borsa verileri

LionDATA Digital Signage sistemleri Hongkong'un en büyük bankalarından birinde borsa verilerini eşzamanlı olarak hem bankanın işlem ekibine hem de müşteri danışmanlık noktalarına taşıyor - bu kararda güvenilirlik ve arızasızlık büyük rol oynadı.


Reklamla finanse edilmiş müşteri yönlendirme sistemleri

Japonya'nın büyük bir mağaza zincirinin reklamla finanse edilen müşteri yönlendirme sistemi parlak video kalitesi nedeniyle görüntü iletimi konusunda LionDATA teknolojisinde karar kıldı. Buna ilave olarak, monitör durumu denetleme özelliği üzerinden ekranların kumandasına imkan sağlandı.


Videos at the Point-Of-Sale

Satış noktalarında videoKanada'nın önde gelen tekstil perakendecilerinden bir tanesi, şubelerinde ziyaretçilere hoş bir atmosfer sunmak ve alım heveslerini pekiştirmek için LionDATA Digital Signage çözümleriyle satış noktalarına motivasyon görüntüleri ve moda videoları göstermektedir.


İlave hizmetleri pazarlama

Tanınmış bir fast food zinciri Güney Amerika'daki birçok şubesinde LionDATA kalitesi uyguluyor. Buradaki satış noktalarında yüksek marjlı farklı ürünler ve ilave hizmetler sunuluyor. PC oynatıcı yararlı ömrünün uzaması ve bakımının hafiflemesi için kulislerin arkasında, kapalı bir odada tutuluyor.


Büyük mesafelerde iletim

LionDATA Digital Signage sistemleri, aralarında Avusturya ve Almanya'nın da bulunduğu büyük alışveriş merkezlerinde uzak ve çeşitli mekanlara eşzamanlı görüntü iletimini üstleniyor. LionDATA teknolojisi sayesinde yazılım lisansları, PC donanımları ve enerji tasarruflarıyla genel proje giderleri ortalama %40 oranında düşürüldü. Olağanüstü iletim kalitesinin yanı sıra, bu tasarruf da önemli bir karar ölçütü oldu.


Tümüyle eşzamanlı içerikler

Amerika Birleşik Devletlerinde, birçok ekranda aynı içeriklerin tümüyle eşzamanlı olarak görüntülenmesi gereken birçok duty-free mağazasında LionDATA-Split teknolojisi kullanılıyor. Haber, eğlence ve reklamdan oluşan bir karışımın mağazada ortalama kalış süresini uzatması bekleniyor.


Farkındalığın arttırılması

Fransa'da bir süpermarket zinciri LionDATA Digital Signage teknolojisi kullanarak belirli ürün kategorilerine yönelik farkındalığı hareketli görüntülerle yükseltiyor ve böylelikle tanıtılan ürünlerin sürümünü arttırıyor.


Ekran bilgilerinin yönetilmesi ve değerlendirilmesi

İster uçuş bilgilerinin, isterse de çeşitli bölümlerde (Genel bölüm, gidiş ve geliş vb.) reklamla finanse edilen eğlence programlarının iletimi olsun, dünyanın birçok önemli havaalanında LionDATA sistemlerinin kalitesi ve sağlamlığı değerlendiriliyor. Ekran bilgilerinin yönetimi ve değerlendirilmesi cihazların entegre Monitör Durumu Kontrolü (Monitor-Status-Control - MSC) arayüzünde sunuluyor. Böylelikle ekranın o anda veya önce hangi durumda (açık, kapalı, ısı vb.) bulunduğu istendiği an öğrenilebiliyor: bu bilgiler, reklamla finanse edilen ağlar için önemli bir özelliktir.


Önce güvenlik

Geleneksel bir Avrupa bankası güvenlik nedeniyle borsadaki işlem noktalarını güvenli ve klimalı bir mekana taşımaya karar verdi. LionDATA Xtender teknolojisi sayesinde her yetkili kendi PC'sine eskisi gibi yine uzaktan, rahatsız edici gürültüler duymadan erişebiliyor.


Reklamda Yayın Teknolojisi

Avustralya'daki bir gıda maddeleri zinciri de LionDATA AVX Yayın Teknolojisi kullanıyor. Burada örneğin, sebze ve meyve bölümünün organik seçiciliği tanıtılıyor, nihai ürüne kadar tüm hazırlık işlemleri tüketiciye şeffafça ve ayrıntılarıyla açıklanıyor.


LionDATA sistem çözümleri aşağıdaki digital signage ağları için de optimize edilmiştir: Perakendecilik (tekstil ticareti, gıda maddeleri ticareti vb.), Finans sektörü (bankalar, sigortalar, yapı kooperatifleri vb.) restoran ve fast food zincirleri, benzin istasyonları, ulaştırma sistemleri (garlar, havaalanları, mola yerleri, metro istasyonları, vs.), turizm ve oteller, eğlence sektörü (sinema, müzikal, komedi...) tıp tekniği ve sanayi üretimi.

Bölgenizdeki LionDATA danışmanı sizi (diğer) bütün branş çözümleri hakkında bilgilendirmekten mutluluk duyacaktır.

original LionDATA — the experts in visualization