LionDATA'dan Digital Signage
en yüksek kalite ve işletim güvenilirliği

LionDATA görüntü iletimi alanında yüksek değerli çözümler geliştirmek adına dünyanın her yerinde kalite, güvenilirlik ve yatırım emniyetiyle eşanlamlıdır.

LionDATA sistemlerini ve bunların işlevlerini geliştiren mühendislerin odağında yenilikçilik, işletim güvenilirliği ve sağlamlık yer alır. Digital Signage ve BT dünyası için katma değerli ve neredeyse benzersiz, yenilikçi özelliklere sahip, dayanıklı ürünler geliştiriliyor. LionDATA sistem ve bileşenlerinin geliştirilmesi ve üretimi dünyada üç farklı kıtada, neredeyse en yüksek güvenlik standartları uyarınca gerçekleştiriliyor.

LionDATA sayısız müşteri isteğini ve proje talebini temel alarak, BT ve digital signage alanlarına yönelik çeşitli ürünler tasarlayıp geliştirdi. Bu kesimin odağında KVM sinyallerinin iletimi için yüksek kaliteli sistemler, seri cihazların kumanda ve kontrolü için LCD konsollarıyla MSC ürünleri yer aldı ve yer almakta. Bunların dışında dünya çapında müşteri odaklı projeler için çeşitli özel çözümler gerçekleştirildi.

Kuşkusuz bir kilometre taşı da, sadece bir seri arayüz üzerinden seri MSC kumandasına UNIX bilgisayarlar yoluyla yönetim imkanı veren LionDATA-AVX-VC medya dağıtım sistemidir. Bu sistem, LionDATA'nın digital signage alanındaki lider konumunu doğrular.

Dünyanın yaklaşık 100 ülkesinde bulunan LionDATA ürünleri Avrupa, Amerika ve Asya'dan binlerce kuruluş tarafından kullanılmaktadır. Kısmen Orijinal Ekipman Üreticisi (OEM) olarak tanınan LionDATA teknolojisi birçok alanda piyasa önderidir.

LionDATA sistemleri askeri alanda, hesap merkezlerinde, tıp tekniğinde, kamu yönetiminde, üretimde, otomotiv sektöründe, kontrol odalarında ve daha birçok ortamda kullanılır; özetle, görüntü iletiminde en üst kalitenin ve arızasızlık garantisinin önemli olduğu her yerde.

Yüksek kalite iddiasını teminat altına almak için tüm LionDATA ürünleri düzenli olarak alınan rastgele örneklerin farklı lojistik merkezlerinde test edilmesiyle ilave testten geçer. Tüm yetkili iş ortakları eğitimli bir teknik ve satış ekibiyle birlikte nitelikli bir telefon desteğine sahiptir.

original LionDATA — the experts in visualization