LionDATA'dan Digital Signage - Güzel kükremeydi, aslan!

Her uygulama alanı için yüksek teknoloji: LionDATA Digital Signage çok ekranlı video ve bilgisayar ekran iletişimi konularında ısmarlama çözümler sunar. Havaalanından borsaya, alışveriş merkezinden üretim alanına, aslan her yerde doğru seçimdir.

LionDATA’dan Digital Signage
Masrafsız - esnek - sağlam

LionDATA'da verimlilik teslimat kapsamına dahildir: Tek bir bilgisayarla tüm ekranları ya da dijital panoları kumanda eden, aynı anda birçok yerden tasarruf eder. Tüm sunum alanı için sadece bir yazılım lisansı, tekli çözümlere kıyasla yaklaşık %90 enerji tasarrufu ve daha düşük sunucu ücretleri, bütçede hemen olumlu yönde dikkat çeker. Üstelik, daha düşük bakım giderleri de yönetmeni sevindirir.

Ürün seçenekleri her koşul için donanmıştır: Yüz monitöre kadar eş ve gerçek zamanlı ses ve görüntü aktarımı; uzaktan PC erişimi; hatta dokunmatik ekran özellikleri bile LionDATA ile sorun olmaktan çıkar. Tabii Full HD kalitesinde.

Ve: CAT-Xtender veya Eagle Eye, tüm LionDATA ürünleri taş gibi sağlam ve değerli bir gövde içinde gelir; uzun ömür garantilidir.Canlı yayın

Canlı yayınla, gerçek zamanlı (İngilizce canlı) hazırlanan bir medya akış ürünü kast edilmektedir. Bu işlemde sinyal bir kodlama yazılımıyla video ve ses yayınına dönüştürülür ve böylelikle IP ağı üzerinden (bu nedenle IP yayını olarak da adlandırılır) iletilebilir.

LionDATA teknolojisi donanım tabanlı dijital canlı yayınları vericiyle alıcı arasındaki digital signage ağları için üretmeye imkan verir bunun için ilave yazılıma gerek yoktur.

original LionDATA — the experts in visualization