AVX Broadcaster

Birçok ekranda %100 eşzamanlı gösterim söz konusu olduğunda, alışveriş merkezleri, bankalar, fast food zincirleri, perakendecilik, benzin istasyonları, üretim tesisleri ve daha birçok başka uygulama alanı için ilk seçenek LionDATA AVX sistemleridir. VGA, HDMI, DVI veya IP yayın - LionDATA'nın tüm digital signage sistemleri sağlam CATx kabloları kullanır, Full HD uyumludur, Yeşil BT'ye hazırdır ve (örneğin, fan gibi) hareketli aksam bulunmaması sayesinde de gürültüsüzdür, çok az bakım gerektirir.
AVX Player & şaret Panoları

En yüksek kalitede digital signage LionDATA AVX-Player PRO ve etkileşimli sinyal panoları en son teknoloji ürünü oynatma sistemleri olup, azami elektrik tasarrufu ve güvenilirliği bir araya getirir. Ve bütün bunlar en yüksek dijital kalitede (Full HD).

Fansız yapıları ve hareketli aksam bulundurmamaları sayesinde, bütün proje süresince azami güvenilirlik ve son derecede düşük bir toplam mülkiyet maliyeti sunarlar. Düşük elektrik ihtiyaçları sayesinde Yeşil BT teknolojisi savunucusu unvanını hak ederler.
KVM Extender serisi: CAT-Xtender

Kullanım alanında uzaktan kumandalı ekran ve fare, bilgisayar ise güvenli bir mesafede. Çalışma bilgisayarlarının başka bir salona ya da daha uzak bir yere kurmanın gerekli ve mantıklı olacağı her durumda, LionDATA Cat-Xtender'lar 300 metreye kadar tam denetim sağlar.

Rahatsız edici fan gürültülerini çalışma alanından uzaklaştırmak için olsun, PC donanımının yararlı ömrünü uzatmak ya da müdahaleden korumayı pekiştirmek için olsun, VGA, PS/2, USB veya RS232 sinyallerini iletmek için olsun, LionDATA KVM Extender'ın bakım gerektirmeyen ve sessiz çalışması sayesinde hiçbiri sorun olmaz.
KVM klavye çekmecesi: Eagle Eye Rack Serisi

19" rack’e yerleştirmeye yönelik, yerden tasarruf sağlayan çok işlevli klavye çekmecesi - LionDATA'nın kartal gözüyle teknik odadan ya da panodan tüm yerel kumandalara daha hızlı erişim. Eagle Eye Rack Serisi monitörünü, fare ve klavyesini bir tek bir yükseklik seviyesinde birleştirir.

Tüm profesyonel KVM anahtarlarıyla uyumu sayesinde yüzlerce bilgisayarın yerel denetimi mümkün olur; üstelik jilet keskinliğinde görüntü kalitesiyle.original LionDATA — the experts in visualization